Przewaga systemu
Jesteś właścicielem, prowadzisz sklep/placówkę sprzedaży... mamy coś, co pomoże rozkręcić Twój biznes. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić szczegóły naszego innowacyjnego i nowoczesnego rozwiązania.
Nowoczesne rozwiązanie
Po zeskanowaniu kodu kreskowego, system wyświetla najważniejsze informacje o produkcie oraz podpowiada przepisy zawierające produkt, które możemy wydrukować wraz z listą składników do przygotowania wybranego dania (podniesienie koszyka zakupowego).
Intuicyjny interfejs
Intuicyjny interfejs zaprojektowany specjalnie pod urządzenia dotykowe sprawia, że korzystanie z Przepisomatu jest łatwe i pozwala w pełni korzystać również z dodatkowych funkcji, jak filtrowanie i sortowanie przepisów.
Wyświetlanie reklam
Przepisomat wyświetla reklamy graficzne i animowane banery dla wybranych artykułów na podstawie gazetki promocyjnej lub innych Akcji Handlowych. 
Integracja z systemami
Dużą wartością Przepisomatu jest możliwość zintegrowania urządzenia z systemami lojalnościowymi sieci handlowej.
Promocja urządzeń w mediach społecznościowych
Działania w social mediach promują Przepisomaty, a tym samym placówki handlowe, w których funkcjonują urządzenia (reklama w internecie + Przepisomat = zwiększenie liczby klientów).
Narzędzia analityczne
System może służyć jako narzędzie analityczne. Umożliwia zbieranie danych marketingowych o preferencjach zakupowych Klientów sklepu.
Przepisomat kiedyś i dziś

Przepisomat to ciągle rozwijający się projekt.

 
Od pierwszej prototypowej wersji bardzo dużo się zmieniło. Nie tylko zmiany zewnętrzne/kosmetyczne ale także wnętrze przepisomatu nabrało świeżości przez co mogliśmy dodać parę nowych i ciekawych rozwiązań.
 
Przepisomat 2.0 dzięki nowemu skanerowi, może teraz nie tylko sprawdzić cenę ale takżę, wyszukać przepis z prodktu który jest zeskanowany. Na wydruku znajdziemy więcej informacji na temat, świeżo wydrukowanego dania.
 
Pojawiła się też opcja filtrowania dzięki której możesz odznaczyc produkty których nie chcesz w swoim daniu.

Pomoc techniczna 24/7

 
Jeżeli coś stanie się z z urządzeniem, są oni cały czas gotowi by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz pomóc rozwiązać problem. Dane ze sklepu sa aktualozwane na bieżąco wraz z promocjami lub zmianami jakie odbywaja się na sklepie. Fachowa pomoc z naszej storny jest dostepna 24/7.

Wyróżnienie

 
Chcesz by twój sklep się wyróżniał? Szedł w stronę innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie spożywczym? Dla nas to żaden problem. W naszej ofercie oprócz niezawodnego Przepisomatu znajdują się jeszcze MainBox, który świetnie sprawdzi się obok Przepisomatu. Uprości on i skróci czas zakupów każdemu klientowi. Nie czekaj i idź w stronę innowacyjności razem z naszymi urządzeniami.Wydrukowałeś przepis na jutrzejszy obiad ale nie zdążyłeś zrobić zakupów? Żaden problem.


Zakupy można odbierać w MainBox! Nasza platofrma umożliwia skompletowanie zakupów przez internet oraz odebranie ich w dowolnej chwili i bez kolejek.

Aplikacja na której składane są zamówienia jest bardzo prosta i przejrzysta dlatego nie ma problemu z obsługą. Nasze skrytyki posiadają odpowiednią temperaturę przez co produkty umieszczane w nich zachowują świeżość. Nie czekaj i odwiedz strone mainbox.pl i złóż zamówienie!